Dneska jsem to stihla

Napsala mi paní, že neví, o čem ty mé knížky jsou. Tak tu uveřejním své doporučení, anotaci a fotku obálky. Abyste věděli (y).

Tenhle třetí díl mě nejvíc posunul. V prvním svazku o potěšeních Jedno potěšení týdně jsem potěšení vytvářela v běžných podmínkách normálního života. Ve druhém dílu Další porce potěšení jsem pochopila, že je nemusím vytvářet, že prostě jsou. Jen je najít. A tento třetí je nejzralejší. Ukazuje, že v potěšení lze přetavit cokoli.

Anotace: Potěšení jsou krmí duše. Se sytou duší se necpete čokoládou. Ach, najít tak jedno potěšení denně… nebo aspoň jedno týdně! S radostí zvěstuju: jsou.

Knížka Dneska jsem to stihla je výsledkem třetího roku autorčina bádání v oblasti potěšení. Ano, potěšení jsou všude kolem nás, jen se rozhlédnout. Skrývají se ve věcech, které považujeme za samozřejmost. Jiná potěšení jsou k nalezení v činnostech či situacích, které běžně nevyhledáváme, nebo jsou nám dokonce nepříjemné. Stačí však změna našeho postoje a hle – potěšení. Hana Pinknerová připomíná, kolik dobrého nás v životě potkává a jak za to můžeme být vděční.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nákupní košík