Nečekané povzbuzení

Dneska jsem vyklidila a uspořádala spíž, potom než jsem šla vařit oběd, jsem chvíli pracovala na zahradě, protože bylo tak krásně, že jsem prostě musela na chvíli ven. Jen takové to sem tam pohrábnout, tu něco zastřihnout a zkontrolovat, kde už co pučí. Taky mi udělalo dobře setkání se sousedkou a jejími holčičkami. Tolik se podobají mým holčičkám, když byly v tom věku!

Ale to ještě nebyl konec příjemným zážitkům. Odpoledne jsem konečně zapnula počítač, abych se podívala, co je nového. V poště mezi obvyklou dávkou různých mailů byl reklamní mail od mého vydavatele, Karmelitánského nakladatelství. Nabízeli knihy, které uklidní mysl a poskytnou nadhled. Mezi prvními dvěma z nabídky se skvěly obálky mých knížek Co Bůh šeptá maminkám a Život v tempu andante. Trochu se mi zatajil dech. Tohle si myslí o mých knížkách? Jupí. Díky.

2 názory na “Nečekané povzbuzení”

  1. Dobrý den Hano, já si to myslím také!!! A zdaleka nejsem jediná. Poprvé jsem si Vaši knížku koupila na jedné KCHK. Zhltla jsem ji na jeden nádech …❤ postupně, třeba i za odměnu, jsem nashromáždila všechny. V knihovně však již dlouho žádnou nemám… kolují totiž jako povzbuzovadla po mých kamarádkách!
    Pište prosím dál! Je to relax. Děkuji.
    Martina z Brna

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nákupní košík