Vážení zákazníci

Vážení zákazníci, opravdu si vážím všech Vašich objednávek realizovaných na eshopu, po telefonu nebo korespondenčně. Neumíte si představit, jak povzbuzující je objevit, že někdo stojí o knihu z mého obchodu, i když zdaleka nemusí být nejlevnější z internetového spektra nabídek.

Nechci říct, že bych to byla vzdala, odolávala jsem a odolávám tomuto pokušení, ale znám své povolání. Tím je sloužit Vám, čtenářům, zákazníkům. Je mi velkým potěšením nabízet knihy a vyhledávat ty nejvhodnější zákazníkovi na míru.

Když dnes oznámili, že ještě týden budu muset mít zavřeno, rozplakala jsem se. Tak jsem se těšila, že už budu moci mít normálně otevřeno, že už budu moci normálně vydělávat, že už nebudu muset žadonit o objednávku knih, abych se aspoň udržela nad vodou. Tak znovu žadoním. Podívejte se, jestli by Vás něco nezlákalo a nechtěli byste si objednat knihu ode mne. Děkuju.

3 názory na “Vážení zákazníci”

  1. Objednání knih

    Dobrý den, paní Pinknerová, ráda bych si u Vás objednala ( Dary nedokonalosti od B. Brownové) a poradila se o vhodných knihách. Poslala jsem podrobnější zprávu na Messenger. Děkuji za odpověď a přeji hezký den:-) Petra Dolská

    1. Dobrý den, Chatrč je již dlouho rozebraná, nemá ji ani vydavatel. Jedině by se snad dala sehnat jako antikvární kousek. Nová nikoli.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nákupní košík