Nejsem já šťastná žena?

Před časem jsem psala, jak jsem promrzlá a smutná přišla domů k mého knihkupectví, protože nikdo si nepřišel vyzvednout knihy. Moje kamarádka si to přečetla a její láskyplné srdce bylo pohnuto soucitem. Napsala mi, jestli nepotřebuju nátepníky, šálu, ponožky nebo snad grog…?

Odepsala jsem, že nátepníky i šálu mám. Grog je dobrý nápad, ale špatně se to posílá. Ovšem ponožky na noc? Ty bych opravdu ocenila. Občas kvůli neklidným nohám nemohu usnout a teplé ponožky vždycky pomohou. Ty, co jsem z lásky od kamarádky dostala před mnoha lety, už jsou řídké a vytahané.

A dnes ráno přišla poštou bublinková obálka. V ní zabalené v hedvábném papíru byly ty nejhebší a nejjemnější ponožky, jaké jsem kdy v životě viděla. Jsou moje. Jejich výhřevnou silou (kromě materiálu, jímž je jemné merino s angorou) je láska. Už se těším do postele. Dnes budu klidně usínat . Mé nožky budou jako v obláčku.

Dobrou noc. A Lenko, děkuji.

1 názor na “Nejsem já šťastná žena?”

  1. Dárek od kamarádky

    Dárek od kamarádky.
    Dobrý den paní Hanko,
    Vaše kamarádka je empatická a velice dobře to odhadla, co Vám může udělat radost. Kdysi jsme dostala od své setry také ponožky a byly z měkkého materiálu, pěkné barvy a teplé. Přeji Vám, aby Vám ponožky dlouho vydržely.
    Iva K.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nákupní košík